Raketový týden pro české FTMO. Během pár dnů sesbíralo tři ocenění, v Londýně platformu vyhlásili jako nejlepší na světě

30. 11. 2023
Raketový týden pro české FTMO. Během pár dnů sesbíralo tři ocenění, v Londýně platformu vyhlásili jako nejlepší na světě
foto: FTMO/Vyhlášení

Platforma pro tradery FTMO má za sebou další významný úspěch. Na konferenci Finance Magnates London Summit vyhrála firma Otakara Šuffnera a Marka Vašíčka první místo v kategorii Best prop-firm 2023. Podle zakladatelů se jedná o další uznání prominentní pozice FTMO jako globálního lídra v odvětví moderního prop-tradingu. Konference FMLS je nejvýznamnější konferencí svého druhu na světě. Ve stejném týdnu ovšem FTMO vyhrálo již potřetí v řadě první místo v soutěži Deloitte Technology Fast 50 CE a navíc se umístilo na 17. místě v žebříčku 100 nejhodnotnějších firem Česká elita. Firma má tak vyšší hodnotu než například Alza.cz či Metrostav.

„V Londýně jsme se hlavně chtěli setkat se stávajícími i potenciálními partnery a dát najevo, že jsme neoddělitelnou součástí odvětví. Zároveň jsme se jako spíkři zúčastnili i panelové diskuze. Za výhru jsme opravdu rádi a bereme ji jako další důkaz naší vedoucí pozice v odvětví. Ocenění si vážíme o to víc, že jeho vyhodnocení bylo demokratické a hlasovala tedy komunita jako taková,“ říká Otakar Šuffner, CEO a spoluzakladatel FTMO.

Vítěze v kategorii vybírali v tajném hlasování všichni účastníci konference, přičemž kategorie Best prop-trading firm se vyhlašovala letos poprvé. Účast na konferenci byla však pro platformu přínosná i z pohledu networkingu.

„Na summitu se totiž setkávají kromě traderů také dodavatelé řešení pro platformy nebo řešení pro platby. Na lidech, kteří nás oslovovali, byl patrný upřímný zájem o platformu a obdiv k naší práci. U našeho stánku se vystřídalo obrovské množství traderů a providerů a my měli možnost utužit současná partnerství,“ komentuje Marek Vašíček, CTO a druhý ze zakladatelů platformy.

Nejrychleji rostoucí firma v regionu – potřetí v řadě

Vedle úspěchu v Londýně si FTMO odneslo také vítězství v hlavní kategorii soutěže Deloitte Technology Fast 50, a to potřetí v řadě. Společnost Deloitte ho tak znovu vyhodnotila jako nejrychleji rostoucí technologickou společnost v konkurenci firem z 18 zemí střední a východní Evropy.

Zdroj: Tisková zpráva FTMO

Tagy

▼-1.06%
1 den
▲+0.59%
1 týden
▲+3.87%
1 měsíc
▲+30.5%
1 rok
Akcioměr 32.41%
info
▲+1.5
1 den
▼-2.64
1 týden
▼-0.68
1 měsíc
▼-33.08
1 rok
Index stresu 36.14
info
Naše zprávy najdete i na sítích
FCB, Twitter, LinkedIn