Muž si do sídlištního bytu pořídil kohouta. Sousedé běsní

10. 06. 2024
Muž si do sídlištního bytu pořídil kohouta. Sousedé běsní
foto: Pixabay licence/Kohout

Deník Vektor měl možnost hovořit s třiašedesátiletým Petrem S. z pražských Modřan. Posledních patnáct let žije v několikaposchoďovém domě se svou manželkou. Oba jsou již důchodci.

Redakci se svěřil s problémem, který posledních několik měsíců zažívá nejen on, ale i zbylí obyvatelé. Do zmíněného domu se totiž přistěhoval muž, jehož jediným cílem je prý znepříjemnit život místních obyvatel.

„První, co udělal, bylo parkování. Svůj starší vůz, takový křáp, pokaždé zaparkoval přímo před vchod, kde jsou žluté šrafy. Několikrát jsme ho upozornili, pokaždé se usmál, ale nakonec přeparkoval. Pak to pokračovalo tím, že blokoval výtah. On bydlí v posledním patře a pravidelně něco stěhuje, takže nechává třeba deset minut otevřené dveře do výtahu, ostatní pak nemohou výtah použít,“ řekl redakci Petr S.

Nového souseda řešilo v únoru bytové družstvo. Žádné závěry ze setkání majitelů bytů nevzešly. Předseda družstva nabádal ostatní, aby s novým sousedem hovořili.

To nejhorší prý ale nastalo v květnu.

„Pořídil si kohouta,“ řekl Petr S. Deníku Vektor. „Takže každé ráno od čtyř hodin kokrhání, bylo to nesnesitelné. Potom byl třeba dva dny klid a znovu. Když jsem mu to na chodbě řekl, odbyl mě, že se můžeme přestěhovat, že jeho tyto věci živí,“ podivil se Petr S.

Naše redakce s mužem, který má znepříjemňovat ostatním život, hovořila. Ptali jsme se ho pouze na kohouta.

„Mám drůbež na prodej, měl jsem tu dva kohouty, oba jsem po pár dnech prodal. Jo, kokrhali, to kohouti dělají,“ odpověděl.

vložil: Hana Suchá

Tagy

▼-1%
1 den
▼-0.33%
1 týden
▲+4.15%
1 měsíc
▲+32.76%
1 rok
Akcioměr 40.68%
info
▲+1.13
1 den
▲+4.6
1 týden
▼-8.17
1 měsíc
▼-7.04
1 rok
Index stresu 40.57
info
Naše zprávy najdete i na sítích
FCB, Twitter, LinkedIn